• Contemporary and
    Modern Buildings
    EKE Construction Management and Contracting Company (EKECMC),
About

About

EKE İnşaat Yönetimi ve Taahhüt Şirketi (EKECMC), 1999 Depremi sonrasında İBB-İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, İPKB-İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, Kurumsal ve Özel Mülklere İstanbul genelinde 32 binanın deprem güçlendirmesi projesinin gerçekleştirilmesinde görev almıştır. Bunun dışında konut sektöründe denetiminde veya taahhütü altında pekçok proje hayata geçirilmiştir.
Hali hazırda, Yurtdışı inşaat projelerinde de çözüm ortakları ve bünyesindeki diğer şirketleri ile enerji tesisleri, tarım, gıda üretim kompleksi ve endüstriyel tesislerin inşaasında da EPC müteahhit veya FIDIC sartlarında mühendis firma olarak görev almıştır.
Yer aldığı kapsamlı müteaahilik işlerinde, tesis binalarının tasarımı, yapımı, müşavirlik sorumluluğu; tasarım ve analizlerin proje, mimari yapısal ve verimli süreç ile değerlendirme süreçlerinde de yine EPC rolü almıştır ve bazı projelerde bina yapım işlerine ek olarak proses ve Otomasyon ve SCADA işlerinin yapılması taahhüdünü de yerine getirmiştir.
EKE İnşaat Yönetimi ve Taahhüt (EKECMC), alışılmışın dışında yerli/yabancı yatırımcısına bütünleşik çözümler ve risk yönetimi konusunda kapsamlı bir şekilde destek vererek anahtar teslimi iş planlaması ve gerçekleştirilmesi konusunda tüm dinamikleri ile servis vermektedir.

LATEST PROJECT

EKE Construction Company

AWESOME FACTS

2000
PROJECT COMPLETED
2000
HAPPY CLIENTS
25
continuing

Our Client